Apie mus

UAB „Kogus” –  šaldytų pusgaminių  (koldūnų, virtinių, lietinių, cepelinų, balandėlių ir kt.) gamintoja Lietuvoje. 1992 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau virš 25 metų.

Šiuo  metu  įmonė gamina 60 produkcijos gaminių. Per mėnesį pagaminama ir išleidžiama į rinką 150-200 tonų įvairių sušaldytų pusgaminių. Savo produkciją UAB ,,Kogus“ sėkmingai parduoda mažmeniniams ir didmeniniams Lietuvos tinklams, viešo maitinimo tinklams,  pavienėms kavinėms ir įmonėms, užsiimančiomis žmonių maitinimu. Įmonės produkcija sėkmingai eksportuojama ir į kitas šalis (Airiją, Angliją, Latviją).                        

Mūsų įmonės misija - pateikti pirkėjui kokybišką, saugią, naudingą ir skanią greito paruošimo produkciją.

Mūsų pagrindinės vertybės:

KOKYBĖ - mes tiekiame tik kokybiškus ir saugius produktus.
PROFESIONALUMAS – sukaupta ilgametė patirtis ir dirba profesionalūs darbuotojai.
RŪPESTINGUMAS – kiekvienas klientas ypatingai svarbus, atsižvelgiame į visas nuomones ir poreikius.
ATSAKOMYBĖ – visada atsakome už savo padarytus darbus ir priimtus sprendimus, kas teikia pasitikėjimą mumis.
INICIATYVUMAS – klientų norams ir lūkesčiams visada atviri.

Maisto pramonė yra viena iš griežčiausiai reglamentuojamų, todėl įmonei  produktų saugos užtikrinimas yra ypač svarbus. Turėdama tikslą užtikrinti aktyvų bendradarbiavimą su visais maisto grandinės dalyviais, bei kitom suinteresuotom šalim, padidinti klientų pasitikėjimą, kryptingai organizuoti gamybos procesą ir efektyviai kontroliuoti kitus susijusius procesus, UAB ,,Kogus“ turi  įsidiegusi ,,Maisto saugos valdymo sistemą“, atitinkančią ISO 22000:2018, ISO/ТS 22002-1:2009 ir papildomų FSSC 22000 (5 versija) reikalavimų